Gülsuyu Mah. Bilginer Sok. no:24 Şenyuva İş merkezi kat:1 info@cizgiosgb.com 0216 392 31 08
Hakkımızda
Hakkımızda
Hakkımızda
KURUMSAL

Hakkımızda

ÇİZGİ OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarıını tek elden çözmek ve 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU’nun gerekliliklerini yerine getirmelerine yol göstermek amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. 

ÇİZGİ OSGB kurumların iş güvenliği uzmanı, işyeri hekimi ve sağlık personeli ihtiyaçlarıını tek elden çözmek ve 6331 sayılı İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ KANUNU’nun gerekliliklerini yerine getirmelerine yol göstermek amacıyla Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı tarafından yetkilendirilmiştir. Bu doğrultuda mevcut durumu detaylı ve hızlı bir şekilde yorumlayarak daha sağlıklı ve güvenli bir iş ortamı için gerekli iyileştirmeleri yapmak amacıyla profesyonel A, B, C sınıfı iş güvenliği uzmanları, tecrübeli işyeri hekimleri ve sağlık personelleriyle fark yaratan bir ekip olmayı amaçlamaktadır. Yapmış olduğumuz iş konusundaki yeterliliğimiz, işimizi sevmemizden ileri gelen detaycılığımız ve en önemlisi müşterilerimizin bizlere duymuş olduğu güven ile hızla büyümekteyiz. Bizim için en önemli
başarı büyürken müşterilerimize sunmuş olduğumuz hizmetten ödün vermemektir. Daha önemlisi işimizdeki özeni, insan odaklı politikamız ve güler yüzlü personelimizle perçinleyerek fark yarattığımızı düşünmekteyiz.

Türkiye’de şu anda 2000’e yakın OSGB bulunmaktadır. Bizim amacımız iş kazalarını olabildiğince minimum seviyede tutarken çevreye ve insana maksimum önemi göstermektir. ÇİZGİ OSGB olarak şuanda farklı sektörlerden 200’den fazla şirkete ve binlerce çalışanına iş sağlığı ve güvenliği hizmeti vermenin yanında ilkyardım eğimleri, mesleki yeterlilik eğitimleri, periyodik ve teknik kontroller gibi diğer ihtiyaçlarına çözümler sunmaktayız.  Bugün ve ileride oluşacak beklentilerinizi gelişime açık, genç ve dinamik kadromuzla en iyi şekilde karşılayacağımıza şüpheniz olmasın. Bizleri büyüten sizlerin desteği ve memnuniyetidir.
Saygılarımızla
ÇİZGİ OSGB ekibi